חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

האלווין בוינה

Halloween vienna

מה לעשות בוינה בהאלווין? הנה כמה רעיונות:

ליל כל הקדושים הוא לא חג מסורתי באוסטריה, אבל בשנים האחרונות, החגיגה צברה פופולריות, במיוחד בקרב צעירים יותר ובאזורים עירוניים כמו וינה. עיר הבירה מחבקת את ליל כל הקדושים עם מגוון פעילויות, קישוטים ואירועים.

אירועי ליל כל הקדושים בוינה:

מסיבות נושא: ברים, מועדונים ומסעדות רבים מארחים מסיבות בנושא ליל כל הקדושים. תלבושות, קוקטיילים מיוחדים וקישוטים מפחידים קובעים את מצב הרוח ללילה מלא כיף.

לילות האימה של פראטר: פארק השעשועים פראטר מפורסם בהפיכתו למחזה אימה לרגל ליל כל הקדושים. עם בתים רדופים, רכיבות מצמררות ושחקנים לבושים כמפלצות, הוא מציע חוויה מרגשת באופן ייחודי. שם הכי שווה להיות!

פעילויות לילדים: מקומות כמו גן החיות של וינה ומוזיאונים שונים מציעים לעתים קרובות פעילויות ואירועים בנושא ליל כל הקדושים לילדים, כולל גילוף דלעת, תחרויות תחפושות והפעלות סיפורים.

סיורים מיוחדים: כמה אטרקציות תיירותיות ואתרים היסטוריים מציעים סיורים "רדופים" הכוללים סיפורי רפאים, אגדות והיבטים אפלים יותר של ההיסטוריה של וינה.

אופרות וקונצרטים: בהיות וינה עיר של מוזיקה, אתה יכול למצוא לעתים קרובות קונצרטים או הופעות מיוחדות בנושא ליל כל הקדושים.

קישוטי חנויות: חנויות רבות מקשטות את חלונותיהן בסגנון ליל כל הקדושים, ותוכלו למצוא מגוון פריטים למכירה הקשורים לליל כל הקדושים, מתלבושות ועד קישוטים.

אירועים סביב ה"דלעת": אמנם לא בווינה עצמה, אבל באזורים שמסביב יש לעתים קרובות אירועי דלעת שבהם אתה יכול לקטוף את הדלעת שלך ולהשתתף בפעילויות אחרות הקשורות לליל כל הקדושים.

שיעורי אפייה ובישול: כמה בתי ספר לבישול מקומיים מציעים שיעורי ליל כל הקדושים מיוחדים שבהם תוכלו ללמוד להכין פינוקים מפחידים.

שווקי מלאכת יד: ניתן למצוא שווקי יצירה בנושא ליל כל הקדושים במחוזות שונים, המוכרים הכל מתלבושות בעבודת יד ועד קישוטים ייחודיים.

זכרו שליל כל הקדושים בוינה לא נחגג כמו במדינות כמו ארצות הברית, אבל עדיין תמצאו דרכים שונות ליהנות מהחג. בדוק תמיד רישומים ואתרי אינטרנט מקומיים לקבלת המידע העדכני ביותר, מכיוון שהאירועים עשויים להשתנות משנה לשנה.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

אהבת? נא לשתף!

רוצה את המדריך למטייל הישראלי בוינה?

יש לנו מדריך חינמי בדיוק בשבילך!

ארמון שנברון