חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פריימרק וינה

פריימרק וינה

פריימרק וינה? טיול שופינג לוינה מתחיל בחנות פרימארק בקניון SCS. סניף Primark של וינה אוסטריה כל מה שצריך לדעת! שעות פתיחה, כתובת, איך מגיעים. שופינג בוינה!

הפריימרק נמצא במתחם חנויות גדול שנקרא scs ונמצא בתוך וינה (מגיעים לשם עם רכבת + שאטל שלהם)…  – לדעתי מקום חובה לשלב בטיול 😊

פריימרק נמצאת מחוץ לוינה ואין טעם להתגורר ליד אלא עדיף לקחת מלון במרכז העיר.

המתחם של הפריימרק מקסים,אפשר לבלות שם יום שלם.יש המון חנויות גם של רשתות מובילות. המחירים זהים לארץ. הפרימארק בוינה אחלה, מומלץ ויש מחירים טובים.

זה נכון ש"המציאות" בפריימארק הן תלויות- סניף, אבל שווה להגיע לפריימרק וינה גם כי הוא בתוך מתחם קניות ענק, וסניף די גדול, עם מבצעים ייחודיים (למשל נעלי עקב ב7 יורו או חולצת פולו לגבר ב5 יורו).

איך מגיעים אל סניף Primark של וינה אוסטריה? במרכז קניות SCS עולים על U6 לכיוון זיבנהירטן תחנה סופית ומשם ישנם אטובוסים שאטלים כל חצי שעה בעלות של 1€ לנוסע אותו הדבר חזרה שרות השאטלים נפסק בשעה 9 בערב

שעות פתיחה חנות פריימרק בוינה: כרגע בגלל מצב הקורונה הקניון סגור!

כתובת חנות פריימרק בוינה: קניון SCS – SCS Straße
Vosendorf
Austria
2331

רוצים עוד מרכז קניות שווה? פרנדורף זה בערך 40 דקות נסיעה מחוץ לוינה (על כביש A4) אפשר להשכיר רכב ולשלב נסיעה לאאוטלט המותגים parndorf עם גיחה לארוחת צהרים וסיבוב בברטיסלבה 👍 האאוטלט הינו העתק מדוייק של אאוטלטים בארה"ב..אחד לאחד ממש…מחירים שווים ביותר – נהנינו להסתובב ולקנות שם..

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

אהבת? נא לשתף!

רוצה את המדריך למטייל הישראלי בוינה?

יש לנו מדריך חינמי בדיוק בשבילך!

ארמון שנברון