חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Play with the Orchestra – לנגן עם התזמורת, לראות חזרה, מופע ולעשות סיור בארמון שנברון

היכנסו לתפקיד ה"מנצח" לחוויה מיוחדת במינה בארמון שנברון של וינה.
תוכלו לנגן בכלים עם התזמורת בחזרות לפני הקונצרטים, צאו גם לסיור מודרך של פעם בחיים בארמון לאחר שעות הפעילות, ותאזינו לסימפוניות אייקוניות בהופעה עם מקומות ישיבה בקטגוריה A ממש כמו VIP.

קצת על החוויה:

התחילו באורנג'רי שנברון האקסקלוסיבי, שבו ניצח פעם מוצרט עצמו. קבלו הצצה אל מאחורי הקלעים של תזמורת שנברון בחזרה לפני הקונצרט והצטרפו על ידי נגינת המשולש או הפעמונים.
לאחר מכן, תוכלו לקבל הסבר מהי משמעות "המנצח" של התזמורת ולנסות לנצח בעצמך על התזמורת ולראות כיצד התזמורת מגיבה לשרביט המנצח שלך בהתאם..אחלה חוויה!

לאחר מכן קחו הפסקה כדי להתענג על חטיף וינאי טעים עם משקאות ומאפים, כמו לחמניות קינמון או שטרודל תפוחים.
בתום החזרה, תיפרדו מהתזמורת ותקבלו תעודה לזכר היום שלכם בארמון שנברון.

לאחר מכן, צאו לסיור לאחר שעות הפעילות בארמון שנברון עבור הקבוצה שלכם בלבד. עקבו אחר המדריך שלכם דרך הארמון הריק והתפעלו מהעושר העצום של שושלת הבסבורג. גלו את ההיסטוריה מאחורי כל פנייה כשאתם חוקרים את תאי הרוקוקו המפוארים ואת האולמות העצומים.

לאחר הסיור תצפו בתזמורת שנברון מבצעת יצירות מפורסמות בעולם בקונצרט הערב ותחוו מוזיקה קלאסית כפי שהיתה אמורה להישמע במקום ההיסטורי הזה. תיהנו ממיקום מושלם במופע עם מקומות ישיבה בקטגוריה A כשהתזמורת מכניסה אתכם אל הלילה המיוחד הזה עם מוזיקה שלא תשכחו לעולם.

התחלת הסיור

נפגש בכניסה לאורנג'רי שנברון, שנמצאת ישירות מול תחנת המטרו "U4 Schönbrunn", כ-300 מטרים נותרו מהשער הראשי לארמון שנברון. חפשו שלט ודגל מול דלת הכניסה לאורנג'רי.

משך החוויה הכוללת – כ-7 שעות

תוכן עניינים

אהבת? נא לשתף!

רוצים לקבל את המדריך למטייל הישראל בוינה?

לחצו על הכפתור וקבלו את המדריך בחינם!