5 ימים בוינה

וינה למטיילים מסלול מוכן מסודר

עזרה בתכנון טיול לוינה? השאירו פרטים 👇

פוסט סיכום לחמישה ימים מופלאים בוינה שהשאירו טעם של עוד. שולחת פה כי נעזרתי המון בקבוצה ושמחה להחזיר.
מבחינת בדיקות קורונה וכו הכל מאוד מסודר נוח ויעיל.
עם תעודות המחלים / מתחסן מהארץ אין שום בעיה להכנס (לפי החוקים לא מעל 9 חודשים וכו). מבקשים לראות את התעודה *בכל מקום* דאגו שתהיה לכם נגישה.
אנחנו הגענו כמשפחה, שהינו בדירה ליד קארלפלאץ. דירה מהממת. מיקום פצצה. מאוד נוח עם ילדים ואנשים כמוני שצריכים את הקפה בשניה שמתעוררים.
עם הגעתנו עשינו סיור בעיר עם מדריכה מאוד מועיל להתמצאות והכר את העיר וסביבתך.
בערב אכלנו ארוחת שישי בהמלצתה במסעדה במלון *בריסטול* ליד האופרה. מאוד מומלץ למי שרוצה להרגיש חווית שירות וסכו"ם מפונפן.
בשבת טיילנו בנאשמרקט, יש שוק פשפשים מדליק בנאשמרקט בשבתות לחובבי הז'אנר. קנינו פירות יער ונשנושים לדירה. הכל בשפע וטרי טרי. המשכנו למוזיאון האשליות שמתאים לטעמנו לכל גיל והיה כייפי.
בערב התפצלנו חלק לכדורגל (מסתבר שזו חוויה מטורפת גם כשאתה לא אוהד של הקבוצה) וחלק לאופרה. ראינו את *לה טרוויאטה* בעיבוד מודרני חוויה מדהימה מתחילתה ועד סופה.
ביום ראשון נסענו ליום טיול עם מדריך *להאלשטט*. רכבל, מגלשות ומכרות המלח. חווית יציאה לטבע קרוב וטעימה מהנופים המטורפים שיש למדינה הזו להציע. אל תחמיצו.
בשני דאגנו לבדיקות pcr מאוד יעיל ונוח (אנחנו עשינו בדיקת גרגור במכולה ליד העירייה קיבלנו תוצאות במסרון תוך 20 שעות). המשכנו לבית קפה מדליק ומקומי ליד העירייה *pene e cafe* סנדוויצים מעולים לפי בחירה הצמחונים עפו על זה. וקפה מעולה.
המשכנו לארמון שנברון.
עם ילדים המבוך מדליק וגן החיות חובה (גם מבוגרים נהנו), וכמובן הסיור בארמון. המשכנו לאזור היהודים אנדרטת השואה ומדרגות הרצל… ושיטוט בסמטאות המדהימות של הרובע העתיק
בערב אכלנו במסעדה המקומית המדהימה *figlmuller* מומלץ לשריין מקום מראש חוסך עמידה בתור.
בשלישי בבוקר אכלנו ב *Nuni* של חיה מולכו. בנאשמרקט. היא כיפיית אבל מבוססת על ארוחות בוקר ישראליות…בבית יותר טעים לטעמנו 🤣.
המשכנו לפארק פרטר המופלא. בגלל הקור לא הלכנו בערב. הגן מתחיל להתעורר ב 12 וזה כיף כי היינו לבד במתקנים ולא עמדנו בשום תור. חוויה כיפיית ומהנה לכל גיל.
המשכנו לתערוכה של קלימט בארמון בלוודר (ביקשנו כרטיסים בהמלצת המדריכה רק לחלק העליון) לאוהבי ציור מהמם. ולמוזיאון המוסיקה האינטראקטיבי שגם הוא חוויה לילדים.
קינחנו בארוחת אוסטרית טיפוסית במסעדה *plachuta* שהיתה מעולה.
בכלל האוכל האוסטרי מעולה ונהנו מאוד.
בדרך עצרנו מדי יום באחת המאפיות למתוקים הפזורות ברחבי העיר. ופשוט זרמנו עם ההסתובבות בסמטאות ציוריות ולא ברחובות הראשיים.
וזהו…. חוזרים הביתה.
בשער העלייה למטוס מבקשים לראות תוצאה שלילית. לא צריך מספר דרכון אלא רק את קובץ ה pdf שנשלח במייל או במסרון.
שימו לב : בגלל הקורונה בארמון שנברון סדנת השטרודל
ובפארק פרטר מוזיאון השוקולד.*סגורים*.
מוזמנים לפנות בשאלות בפרטי. עוד מעט אפנה מקום לאחרים בקבוצה.
תעשו חיים וינה מהממממממתתתתתת בטוחה שנחזור שוב.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

אהבת? נא לשתף!

רוצה את המדריך למטייל הישראלי בוינה?

יש לנו מדריך חינמי בדיוק בשבילך!

ארמון שנברון