חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תקנון

תנאי שימוש באתר לפי המדיניות של גוגל – Google API Console
אנו מספקים מידע לטיולים ביעדים בחו"ל מתוך רצון לספק לגולשים הישראלים מידע מקיף על יעד הטיול שלכם. מטרת האתר הינה אינפורמציה על יעדי תיירות בעולם ויש לראות באתר זה כהמלצות בלבד.
צריך לקחת בחשבון שכל הכתוב באתר זה הינו בגדר המלצה ומידע זה אינו יכול לשמש כבסיס לכל הליך משפטי.
אנו מתחייבים לשמור על הפרטיות שלך כמפרט בתקנון מדיניות פרטיות. אנו פועלים בהתאם להנחיות של גוגל.
פרסומות באתר:
באתר משתלבות מודעות של גוגל שיוכלו להפנות את הגולשים לצד שלישי. כמו כן, יש פרסומות באתר של בוקינג, השכרת רכבים והפנייה לרכישת כרטיסים למגוון פעילויות ביעד.
אין לבוא אלינו בטענה, תביעה או דרישה כלפי בעיה הקשורה לפרסומות, מלונות, טיסות או כרטיסים. התכנים המפורסמים באתר הינם חוות דעת/המלצה/ביקורת לגבי חופשה ביעד הטיול הנבחר.
בנוסף לפרסומות המוצגות באתר, אנו מאפשרים לצד שלישי לשים פרסומות באתר ולהשתמש בעוגיות (Cookies).
שימוש באתר:
כל התכנים באתר הינם מוצגים באופן חינמי למטיילים ישראלים.
בניית מסלול טיול:
אנו מציעים אפשרות לבניית מסלול טיול מותאם אישית לפי המלצות של מטיילים, אטרקציות מומלצות ומידע על יעד הטיול. חשוב לציין, מידע זה הוא בגדר המלצה לבניית ימי הטיול ואתם יכולים להפעיל שיקול דעת לאן ללכת בחופשה ואין אנו מתחייבים לגבי טיב המסלול או איכות האטרקציות, שכן כל מה שאנו מציעים לכם הוא בגדר המלצה אישית שלנו ושל מטיילים אחרים ביעד.
שימוש ביומן גוגל לצורך ייצוא מסלול:
לגולשים יש אפשרות לשמור מסלול בהתאמה אישית ביומן גוגל שלהם. אנו לא שומרים שום פרט של הגולש, אלא הגולש רק מזין את האטרקציות לפי התאריכים שהגולש בוחר במנגנון אוטומטי ולפי השעות של האטרקציות שהגולש הגדיר מראש. לדוגמא.
שמירת נתונים:
אנו לא שומרים/מאכסנים שום דאטא או מידע על היוזרים. המסלול שאתם מייצרים באתר ובוחרים בעצמכם, לא נותן לנו שום מידע אישי עליכם. המידע לא נשמר אצלנו במערכת גם אם אתם מייצאים את המסלול למייל, וואטאפ, יומן גוגל או מדפיסים אותו.
הדבר היחיד שיישמר הוא היסטוריית המסלולים שלכם להגעה מהירה למסלול שיצרתם או עריכת המסלול.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

אהבת? נא לשתף!

רוצה את המדריך למטייל הישראלי בוינה?

יש לנו מדריך חינמי בדיוק בשבילך!

ארמון שנברון