חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון אלברטינה

אסור לפספס בוינה את מוזיאון אלברטינה!

באים לוינה ורוצים להכנס למוזיאונים? מוזיאון אלברטינה (Albertina) נחשב לאחד המוזיאונים המרהיבים והיקרים ביותר בעולם! אם אתם כבר מטיילים באוסטריה אסור לכם לפספס ביקור במוזיאון אלברטינה!

מוזיאון אלברטינה (Albertina Museum) ממוקם בארמונות המגורים של הבסבורג, ותוכלו למצא בו אוסף אומנותי עשיר מגוון והוא נחשב לאוסף היקר ביותר בעולם כולו! משמע מוזיאון שאסור לכם לפספס!

לרכישת כרטיסי כניסה דיגיטליים למוזיאון אלברטינה לחצו כאן!

אז מה תוכלו לראות במוזיאון אלברטינה? תערוכות של פיקאסו, דה וינצ'י, רפאל, מיכאלנג'לו, דירר, רובנס ועוד. אבל התערוכה שבגללה תיירים רבים מרחבי העולם מגיעים דווקא אל מוזיאון האלברטינה היא התערוכה של באטלינר שהאוסף שלו נחשב לדבר החשוב ביותר באירופה מבחינת אומנות מודרנית. תוכלו לראות באוסף שלו עבודות משנות ה-40 שישאירו אתכם עם פה פעור!

מוזיאון אלברטינה – Albertina הוא המוזיאון הגדול והחשוב באוסטריה נמצא אף הוא בתחומי הרובע הראשון של וינה. המוזיאון, שהוקם על שרידי מבנה קודם במאה ה-18, מכיל את אחד מאוספי התמונות הגדולים בעולם, ומציג את טובי האמנים על קירותיו. האוסף המקורי היה שייך לדוכס אלברט מברטיסלבה, ולאחר עליית השושלת ההאבסבורגית עבר לרשות האוסטרים.

שעות פתיחה
כל יום בין 10:00 – 18:00.

במוזיאון יש כ-20 חדרים שנפרסו על 2 קומות בארמון..בקרו במוזיאון ותתנו לראש שלכם לדמיין את המסיבות שנערכו בחלל המוזיאון המלכותי שבו הדוכס אלברט התגורר..ללכת ולהיסחף ברוח העבר של קיסרי וינה!

מוזמנים לבדוק מתי המוזיאון פתוח בהתאם לימי החופשה שלכם בעיר וינה:

 

תוכן עניינים

אהבת? נא לשתף!

רוצים לקבל את המדריך למטייל הישראל בוינה?

לחצו על הכפתור וקבלו את המדריך בחינם!